AeroVokzaL

Відкрита авіація

Самий рекордний день 2012 року в МА Бориспіль

Як аеропорт обслужив рекордну кількість рейсів 1-го липня 2012 року?

 

Аеропорт «Бориспіль” у день фіналу Європейської футбольної першості з футболу працював в умовах високої інтенсивності польотів. Цього дня аеропорт прийняв 630 рейсів, що стало рекордною кількістю за всю історію існування підприємства. Не зважаючи на пікові навантаження, служби аеропорту продемонстрували злагоджену роботу.

Поставленому рекорду передували місяці підготовки та тренування персоналу та підняття технологій аеропорту на новий рівень. Так, IT фахівцями аеропорту була розроблена та запроваджена в дію система попередньої реєстрації пасажирів, які прибувають до аеропорту. Завдяки застосуванню цієї системи процедура проходження післяпольотних формальностей тривала в середньому до 10 секунд для кожного пасажира.

Фахівці служби авіаційної безпеки розрахували необхідну кількість пунктів контролю та довжину технологічної лінії пропуску пасажирів. Так, у терміналі D працювало 19 пунктів контролю на авіаційну безпеку та 28 пунктів прикордонного контролю.

Служба наземного обслуговування літаків запровадила нову технологію обслуговування повітряних суден. Так, з екіпажем кожного лайнеру працював агент, який отримував технологічне завдання від командиру екіпажу, а потім передавав його до оперативного штабу служби.

Але найголовніше навантаження прийняв на себе Об’єднаний диспетчерський центр аеропорту, який забезпечив безпечний зліт та посадку великої кількості літаків.

Оригінальні технологічні рішення та здобутий досвід позитивно вплинув на роботу аеропорту. Сьогодні усі технологічні інновації працюють задля комфорту пасажирів.

kbp.aero / spotters.aero

 

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь