AeroVokzaL

Відкрита авіація

SkyUp у 2023-му. Дайджест з підсумків авіакомпанії.

Уже другий рік небо над Україною закрите для цивільної авіації, але SkyUp™ докладає всіх зусиль, щоб продовжувати операційну діяльність. Протягом 2023 року ми виконали 10 528 рейсів*, перевезли понад 1,5 млн пасажирів*, зберегли команду з 1139 професіоналів* та перерахували державі майже 200 млн грн податків*. А ще допомагали з евакуацією українців, долучились до проєктів United24 та запустили власні соціальні ініціативи.

Найчастіше минулого року літаки SkyUp™ можна було зустріти в аеропорту Кишинева — саме туди ми виконали 2000 рейсів. Загалом перелік найпопулярніших країн* у 2023 році виглядає так:

Нові можливості:

Важливим етапом розвитку бренду SkyUp став повноправний вихід на європейський ринок. У травні 2023 року авіакомпанія SkyUp MT отримала сертифікат експлуатанта (AOC), сертифікат CAMO (Continuing airworthiness management organisation) та ліцензію на виконання рейсів (AOL). Це збільшує можливості виконувати контракти на умовах ACMI, а в перспективі дозволяє відкривати регулярні рейси з Європи. Офіс авіакомпанії розташовується на Мальті, а в її флоті наразі два літаки Boeing 737-800.

Надійний партнер для держави:

У листопаді та грудні 2023 року SkyUp Airlines взяли участь у надскладній операції з порятунку громадян України з Сектора Гази. Виконання рейсу з Каїра до Кишинева став результатом спільних зусиль дипломатичних служб, Головного управління розвідки та відповідального бізнесу. Загалом вдалось евакуювати близько 200 українців. За допомогу в евакуації українців із сектора Гази SkyUp Airlines подякував Президент Володимир Зеленський.

Також завдяки співпраці з державою, в 2023 році SkyUp Airlines вдалося евакуювати свій літак із аеропорту Бориспіль. Це було єдине наше повітряне судно, що залишалось на території України після початку повномасштабного вторгнення. Наразі весь флот авіакомпанії доступний для виконання ACMI-контрактів.

Віримо в перемогу:

  Після турбулентного 2022 року, 2023-й — став часом стабілізації роботи авіакомпанії. Ми значно збільшили обсяги АСМІ-контрактів і стали однією з 20 найбільш затребуваних авіакомпаній Європи за цим напрямком, що підтверджують дані ch-aviation. Такі результати дозволили нам зберегти команду професіоналів, що наразі, фактично, є запорукою майбутнього відновлення української цивільної авіації, — зазначає Дмитро Сєроухов, CEO SkyUp. — Ми також залишаємось надійним партнером для України — це видно як у сплачених податках, так і у важливих спільних проєктах, як-от успішно виконані евакуаційні рейси для українських громадян із Гази. В 2024 році ми продовжимо зміцнювати позиції на ринках ACMI-контрактів та чартерних перевезень, і, звичайно, чекатимемо скорішої перемоги України та відновлення польотів у рідному небі. Щиро вдячні всім, хто захищає нашу країну та наше майбутнє.  

*Відповідно до даних внутрішньої статистики SkyUpТМ

Джерело: Офіційні дані SkyUp.

Комментарий

Комментарий