AeroVokzaL

Відкрита авіація

Brave enough to be Ukrainian airlines.

І ця фраза саме про українську компанію SkyUp airlines.

Бортпровідниці компанії SkyUp

SkyUp реально єдина українська авіакомпанія, яка попри війну не відмовилась від своєї операційної діяльності і продовжує працювати на благо України у Європі.

Компанія розвивається і зараз — відкриваються нові напрямки польотів, створюються бази у містах Європи, а ще, авіакомпанія проводить набори екіпажів та їхнє навчання. У цей складний час  наша авіація зростає та працює на благо економіки України.
Саме тому, перебуваючи на борту авіакомпанії SkyUp, можна впевнено сказати, що це найхоробріше товариство.

Бортпровідниці компанії у новій формі.

З травня 2023-го компанія зробила перший крок до становлення бренду у Європі, отримавши ліцензію та сертифікат експлуатанта на функціонування SkyUp MT з головним офісом на Мальті. також вже зареєстрований перший літак — Boeing 737-800 з б/н 9H-SAU.

Літак авіакомпанії на злеті з аеропорту Бориспіль

У вересні 2023-го SkyUp отримала дозвіл на оперування на території Сполучених Штатів Америки — сертифікат іноземного авіаперевізника FAR129. 
«Важливу ціль для міжнародного розвитку бренду досягнуто. Пишаюся командою, їх професійним підходом і наполегливістю у досягненні результатів. Також від імені компанії висловлюю щиру вдячність компетентним державним структурам США за довіру і надану можливість працювати в Сполучених Штатах», — коментує генеральний директор SkyUp Airlines Дмитро Сєроухов.  
Для польотів у повітряному просторі США дозволи надано чотирьом літакам Boeing 737-800 у флоті авіакомпанії — UR-SQB, UR-SQC, UR-SQF та UR-SQP.

На додачу до нещодавно отриманого сертифіката FAR129 для оперування в США SkyUp тепер може працювати і в Канаді. Сертифікат іноземного перевізника FAOC дозволяє українській авіакомпанії надавати ACMI-послуги та виконувати чартерні рейси з інших країн до Канади.
Для виконання польотів за міжнародними маршрутами до Канади SkyUp отримав дозволи для дев’ятьох літаків у своєму флоті. Це сім бортів Boeing 737-800: UR-SQQ, UR-SQG, UR-SQP, UR-SQC, UR-SQF, UR-SQB, UR-SQO; а також два борти Boeing 737-700: UR-SQE і UR-SQD. 

Бортпровідниці

SkyUp Airlines були засновані ще у 2017 році. Розпочали польоти  21 травня 2018 року.
«Фішкою» SkyUp стало те, що це була перша та єдина на той час лоу-кост компанія в Україні.
Компанії вдалося всього за 5 років збільшити свій флот із 2 повітряних суден Boeing  до 15, середній вік яких лише – 12 років.
Авіакомпанія планувала польотну програму із України до Європи, Королівства Великої Британії, країн Азії та навіть виконувала далекомагістральні рейси до Занзібару і не тільки.

У 2018 році SkyUp став офіційним перевізником футбольної команди «Шахтар» і отримав літак в лівреї цього футбольного клубу.

Літак SkyUp у лівреї футбольної команди "Шахтар".
Літак у лівреї ФК Шахтар

У період великого локдауну 2020 року SkyUp працювали на благо країни. Здійснювали евакуаційні рейси з Китаю, а також виконувати вантажні перевезення.

Автор статті: Волошин Сергій.
Джерело даних: офіційні сторінки SkyUp Airlines.
Фото: Волошин Сергій.

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь