AeroVokzaL

Відкрита авіація

У аеропорту «Львів» презентували нову авіакомпанію ATLASJET Україна

4 квітня, у міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького урочисто презентували нову українську авіакомпанію «Atlasjet Ukraine», яка розпочне свою льотну діяльність уже в травні цього року.

На даний час авіакомпанія завершила процес отримання сертифікату експлуатанта з правом виконання комерційних пасажирських  перевезень.  Вже наступного тижня буде подано  заявку в Міністерство інфраструктури на отримання напрямків.

Фото ATLASJET Україна на Spotters.Aero

Базовими аеропортами авіакомпанії є аеропорти “Львів” імені Данила Галицького та “Бориспіль”. На даний момент флот авіакомпанії налічує три літака Airbus A320.  В подальшому авіакомпанія планує поповнити  флот до 10 літаків.

Компанія пропонуватиме своїм клієнтам послуги за доступними цінами і хорошою якістю, а також працює над створенням комфортних та безпечних умов перельоту, наданні повного пакету повноцінних послуг: бортхарчування, безкоштовна реєстрація на авіарейси, безкоштовне перевезення багажу до 40 кг та ручної поклажі – 10 кг.

 

atl4

atl2

atl1

atl3

 

Комментарий

Комментарий

One thought on “У аеропорту «Львів» презентували нову авіакомпанію ATLASJET Україна

  1. Всплыл гендиректором С.Пидгородецкий, который в 2007-2010 годах подделывал доверенности и наказы, с Дыхне, Чевердюком, Белоусовым разворовали госавиапредприятие “Львовские авиалинии” используя ТзОВ Авиакомпания “Вега”. Самолетики продали как бы металлолом за копейки но они полетели и исправно работают. Туркам явно приготовлена участь Львовских авиалиний.

Залишити відповідь