AeroVokzaL

Відкрита авіація

SkyUp Airlines отримав реєстрацію в IOSA.

Про це повідомляє авіакомпанія на своєму офіційному сайті.
Авіакомпанія SkyUp Airlines успішно пройшла аудит та отримала реєстрацію в програмі Аудиту операційної безпеки IATA (IOSA). Це вкотре підтверджує високі стандарти експлуатаційної безпеки, яких дотримується SkyUp Airlines, а також відкриває нові можливості для співпраці з лідерами світової авіагалузі на умовах ACMI-контрактів. 

IOSA — програма Аудиту операційної безпеки IATA — визнана в усьому світі система оцінки експлуатаційної безпеки авіакомпаній. IOSA IOSA відома проведенням аудитів експлуатаційної безпеки та постійним вдосконаленням стандартів. Саме такий підхід і забезпечив статус програми в авіаіндустрії — за останні двадцять років IOSA стала справжнім еталоном аудиту безпеки, а реєстрація в цій програмі — підтвердженням надійності авіакомпанії для пасажирів та бізнес-партнерів.  

«SkyUp Airlines крок за кроком зміцнює свої позиції на світовому ринку перевезень на умовах ACMI. Реєстрація в програмі IOSA — це наступний важливий етап для нас і позитивний сигнал для потенційних партнерів. Ми вкотре демонструємо ринку, що співпрацювати з нами — безпечно, надійно та вигідно, — коментує Дмитро Сєроухов, CEO SkyUp. — Минулого року SkyUp Airlines потрапили в ТОП-20 авіакомпаній, що уклали найбільше ACMI-контрактів у Європі, за даними профільного видання ch-aviation. Цього року плануємо взяти нові висоти: ми амбітні, відкриті до партнерства та ніколи не зупиняємось на досягнутому». 

Джерело: SkyUp airlines.

Комментарий

Комментарий