AeroVokzaL

Відкрита авіація

В аеропорту Київ розпочато будівництво бізнес терміналу

В Міжнародному аеропорту «Київ» будують новий термінал для обслуговування бізнес-авіації, тобто приватних літаків. Він стане елементом системи FBO (FBO – Fixed-base operator), яка передбачає комплекс споруд та послуг для бізнес-авіації.

DSC00368

Бізнес-термінал в 2 поверхи загальною площею 2904 кв.м, з окремим пероном і ангарним комплексом для обслуговування літаків розташується в 300 метрах від новозбудованого міжнародного терміналу А.
Завершується спорудження нульового циклу терміналу, приблизно за місяць будівельники почнуть зводити каркас із залізобетону.
Новий термінал почне працювати у жовтні 2013 року. Він зможе обслуговувати одночасно по 50 пасажирів на приліт і на виліт, тобто 100 пасажирів за годину.
На першому поверсі бізнес-терміналу будуть обслуговувати пасажирів міжнародних і внутрішніх рейсів. Проектом передбачено магазини, кафе, кімната для паління, кімнати очікування, загальний зал очікування площею 500 кв.м. На другому поверсі розмістяться офіси та кімнати для екіпажів, конференц-зал, переговорні кімнати, кілька номерів готельного типу. У терміналі створено всі умови для перебування осіб з обмеженими фізичними можливостями. Новий проект передбачає також  брифінг-зал, де екіпажі зможуть підготуватися до виконання польоту, отримати метеоінформацію, консультацію щодо маршруту, відпочити.
 DSC00376
«У проекті нового терміналу передбачені переговорні кімнати в «чистій зоні» – тобто пасажир не перетинає митну зону, не проходить прикордонний та контроль безпеки. Якщо, наприклад, людина прилетіла на зустріч, не маючи української візи, в цій зоні можна провести перемовини і після цього відлетіти назад. Таки кімнати розраховані на групи до 10-ти осіб», – розповів генеральний директор, ТОВ «Мастер-Авіа» Олексій Яковець.
Кошти у проект інвестує компанія «Мастер-Авіа», вона будує, буде займатись експлуатацією та обслуговуванням бізнес-терміналу. Сума інвестицій в будівництво становить приблизно 50 млн. грн. В цю суму входить також благоустрій, інженерні мережі та необхідне обладнання.
Першими клієнтами терміналу стануть  перевізники, які працюють з бізнес-літаками. Це «Аерочартер», «Аеростар», «Центр ділової авіації», а також резиденти та нерезиденти України. За статистикою, протягом одного року у Києві та області здійснюється приблизно 12 тисяч польотів бізнес-авіації, половину з яких виконує аеропорт «Київ».
МА “Київ” , фото Віталій Несенюк

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь