AeroVokzaL

Відкрита авіація

В 2012 році аеропорт Харків перевіз рекордну кількість пасажирів

За попередніми даними,   впродовж 2012 року послугами аеропорту Харків скористалися 500 тис. пасажирів, що стало найвищим показником роботи цього транспортного об’єкту в новітній історії .

 

Під час проведення «харківських» матчів Євро-2012 аеропорт обслугував 750 зльотів та посадок повітряних судів з 52 500 пасажирами на борту. Це в 3 рази більше рейсів та майже в 4,5 разів більший інтенсивний пасажиропотік, ніж під час стандартного режиму за аналогічний період часу. Найбільші компанії-перевізники, на долю яких прийшлася основна частина пасажиропотоку гостей Євро-2012 в Харкові, висловили свою вдячність адміністрації харківського аеропорту. А організатори Зимових Олімпійських Змагань Сочі-2014 виразили готовність перейняти досвід роботи Міжнародного аеропорту «Харків»  під час підготування повітряних воріт нової олімпійської столиці до прийняття гостей міжнародних змагань.

У 2012 році аеропорт зміг розширити кількість рейсів. Зокрема, для харків’ян та гостей першої столиці стали можливими щоденні перельоти до московського порту «Шерємєтьево» (компанія «Аерофлот»), щотижневі перельоти до Подгориці (компанія «ЮТейр Україна). Два рази на день виконують рейс «Харків – Київ (Жуляни)» (компанія «ЮТейр Україна). Окрім цього, в 2 рази була збільшена кількість перельотів за напрямком «Харків – Шарджа» (компанія Air Arabia). Була розширена сезонна співпраця з авіаперевізником «МАУ», який з червня по вересень виконував рейси «Харків – Барселона» (Іспанія) та «Харків – Іракліон» (Греція) – обидва по 2 рази на тиждень. Також під час минулого літа щотижня із Харкова вилітали рейси до грецьких Салоників (компанія Astra Airlines).

Наступного року керівництво Міжнародного аеропорту «Харків» ставить перед собою амбіційну мету – збільшити пасажиропотік до відмітки в 600 тис. чоловік за рік. Досягти цього завдання планують у тому числі за рахунок зросту кількості рейсів. Так, очікують збільшення частоти польотів з 1 до 2 за напрямком Москва – Шерємєтьево (компанія «Аерофлот»); з 1 до 2 разів на тиждень – в Салоніки (компанія Astra Airlines). Окрім цього, в планах аеропорту розпочати обслуговування рейсів «Харків – Москва (Домодєдово)» (компанії – «Трансаеро»), а також «Харків – Сімферополь», «Харків – Баку», «Харків – Санкт-Петербург» (усі – компанії «ЮТейр Україна»). Паралельно з цим продовжується переговорний процес про співробітництво з такими відомими міжнародними авіаперевізниками, як Wizz Air (перельоти до Грузії та країн Європи), Air Berlin (перельоти в столицю Германії – Берлін), Alitalia (перельоти в столицю Італії – Рим та іншими.

 

 

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь