AeroVokzaL

Відкрита авіація

У МИКОЛАЄВІ ДЕСАНТНИКИ ЗДІЙСНИЛИ ПАРАШУТНІ СТРИБКИ НА ВОДУ

Військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ здійснили парашутні стрибки на воду.
До стрибків залучався особовий склад десантно-штурмових підрозділів, інженерних, розвідувальних підрозділів, підрозділів зв’язку і забезпечення.
Разом з миколаївськими десантниками виконували програму парашутних стрибків офіцери Командування Десантно-Штурмових військ на чолі з генерал-лейтенантом Михайлом Забродським, який сьогодні здійснив свій 168-й стрибок з парашутом.
Десантування в акваторії р.Південний Буг проводилося з вертольота Мі-8 з висоти 600 метрів під керівництвом фахівців частини, які мають відповідний досвід здійснення подібних парашутних стрибків.
Сьогодні здійснили стрибки до 150 десантників.
Парашутні стрибки на воду належать до групи ускладнених стрибків з парашутом, так як парашутист, окрім виконання правил стрибка з парашутом на суходіл, повинен заздалегідь підготуватися у повітрі до негайного звільнення від підвісної системи в момент приводнення.
Це ускладнює стрибок з парашутом і зобов’язує десантників бути особливо уважними, зберігати спокій та витримку під час підготовки до приводнення, впевнено діяти у повітрі і не допускати паніки.
При цьому військовослужбовець повинен вміти плавати, триматися на воді і вміти пропливти певну відстань.
Євген Мельник.

Комментарий

Комментарий