AeroVokzaL

Відкрита авіація

СУ-27УБ та Ан-26 гідно представили Збройні Сили України на міжнародному авіашоу в Угорщині

Делегація Повітряних Сил  Збройних Сил України взяла участь у 15-му міжнародному авіа-шоу, що проходило в Угорщині на авіаційній базі Кечкемет. Цього разу міжнародний авіаційний форум об’єднав “під своїм крилом” представників військової авіації 22-х країн світу. Тут були представлені військові літаки різних типів та призначень з Росії, Австрії, Бельгії, Болгарії, Чехії, Хорватії, Румунії, Англії, Словаччини, Іспанії, Сербії, Туреччини.

Військова авіація Збройних Сил України на міжнародному авіаційному  показі була представлена винищувачем  Су-27УБ та військово-транспортним літаком Ан-26 Повітряних Сил ЗС України.

За словами заступника командувача Повітряних Сил ЗС України  з авіації – начальника авіації  генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова, котрий очолював українську військову  делегацію, міжнародні авіашоу –  це не тільки показ майстерності кращих пілотів та зразків військової авіаційної техніки, а й, перш за все, спілкування військових льотчиків різних країн та налагодження дружніх відносин.

– До нашої техніки  був великий інтерес глядачів, незважаючи на те, що поряд у наземному показі стояли не менш цікаві літаки JAS-39 GRIPEN та оновлений L-159Т ВПС Чехії, Су-25 та транспортник С-27J ВПС Болгарії, бойовий Tornado GR4 та навчальний літак Hawk королівських ВПС Великої Британії. Охочих відчути себе пілотом винищувача Су-27УБ або сфотографуватися на його фоні було чимало, – розповів генерал-лейтенант Василь Нікіфоров.

У ході спілкування представники військових делегацій різних країн  висловлювали своє бажання відвідати  Україну та взяти участь у спільних навчаннях. Варто зазначити, що цього року програма участі українських військових льотчиків у закордонних авіашоу надзвичайно насичена. Зокрема, 24-25 серпня, в День незалежності України, передбачений візит командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Юрія Байдака до Польщі, 30 серпня та 1 вересня українські військові льотчики літатимуть в небі Словаччини, а вже 7-8 вересня делегація Повітряних Сил ЗС України візьме участь у міжнародному авіашоу, що проходитиме у Чехії.

Управління преси та інформації Міністерства оборони  України

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь