AeroVokzaL

Відкрита авіація

Навчальний центр ІКАО аеропорту «Бориспіль» протягом 2012 р. підготував понад 5 000 фахівців з авіаційної безпеки для країн СНД, Балтії та України

kbpНавчальний центр ІКАО (Міжнародна організація цивільної авіації) з авіаційної безпеки в аеропорту «Бориспіль» протягом 2012 р. провів навчання для 5214 слухачів з Литви, Вірменії, Азербайджану, Молдови та України – порівняно з 2011 роком кількість слухачів збільшилася на 160%.
У травні 2012 р. Навчальний центр у «Борисполі» з офіційним візитом відвідали Генеральний секретар ІКАО Раймонд Бенджамін та директор Європейського/Північноатлантичного бюро ІКАО Луїс Фонсека де Альмейда. Вони позитивно оцінили результати діяльності Центру, зазначивши, що безпека польотів є головним пріоритетом в авіації, тому Навчальний центр в «Борисполі» відіграє важливу роль у підготовці висококваліфікованих фахівців.
Навчальні курси враховують усі рекомендації ІКАО та вимоги національного та міжнародного законодавства. У 2012 році Державіаслужбою було проведено експертну оцінку та затверджено на національному рівні 4 актуальні навчальні програми. У навчальному центрі встановлено новий комп’ютерно-тренажерний клас «Safe Passage» на 11 навчальних місць для підвищення якості роботи операторів РТІ (рентгено-телевізійних інтроскопів). Нині триває робота із удосконалення матеріально-технічної бази та розробки нових навчальних програм.
Для довідки:
Навчальний центр ІКАО аеропорту «Бориспіль» з авіаційної безпеки є одним з 23-х сертифікованих центрів у світі. Він був заснований у 1996 році для підготовки персоналу аеропорту «Бориспіль». У 1998 р. Президент ради ІКАО Ассад Котайте інаугурував його як Навчальний центр ІКАО з авіаційної безпеки.
Наразі навчальний центр в аеропорту «Бориспіль» проводить не тільки національні курси з авіаційної безпеки та курси ІКАО, але й міжнародні заходи: підготовку аудиторів інтернаціонального рівня з авіаційної безпеки, міжнародні конференції, семінари тощо. Зокрема, минулого року навчання в Центрі пройшли керівники підрозділів з авіабезпеки Державіаадміністрації Азербайджану, Вірменії, Молдови, аеропортів Литви та Болгарії.

ДП МА «Бориспіль»

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь