AeroVokzaL

Відкрита авіація

На Львівщині відбулися перші у цьому році польоти армійської авіації

mail.google.com

У 3-му окремого полку армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, яким командує військовий льотчик-снайпер полковник Ігор Яременко, з початку нового навчального року відбулись перші дві льотних зміни на вертольотах Мі-8 та Мі-24.

За словами заступника командира 3-го окремого полку з льотної підготовки військового льотчика першого класу підполковника Геннадія Голубівського, під час змін, що виконувались у простих метеорологічних умовах вдень, армійські авіатори здійснили 46 вильотів та провели загалом у небі близько 20 годин. Пілоти вертольотів виконали вправи згідно курсу бойової підготовки армійської авіації Сухопутних військ ЗС України.

– Інтенсивність польотів, запланованих на нинішній навчальний рік, дає можливість сподіватись, що льотчики полку зуміють не тільки досягти минулорічних показників, а й перевиконати їх. Зокрема, за підсумками минулого року загальний наліт у полку складає більше 1280 годин, а середній наліт на одного льотчика – понад 36 годин, – зазначив командир полку полковник Ігор Яременко.

Начальник штабу – перший заступник командира полку підполковник Євген Бородулін, який був старшим льотної зміни, відзначив, що разом із досвідченими військовими льотчиками, за плечима яких досвід виконання миротворчих завдань у Ліберії та ДР Конго, у цей день у небо піднялись й 5 минулорічних випускників Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

МО України

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь