AeroVokzaL

Відкрита авіація

Миколаївський аеропорт розпочне повноцінну роботу вже у лютому-березні 2018 року.

«Сподіваюся, у лютому-березні наступного року Миколаївський міжнародний аеропорт розпочне свою повноцінну роботу.» Про це заявив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

За словами очільника області вже з 17 грудня Украерорух розпочне обліт аеропорту. А 20 грудня прибуде  комісія Укравіаслужби, яка перевірить усі необхідні дозволи та сертифікати. У середині січня наступного року запланована ще одна комісія по усуненню можливих недоліків у роботі. І вже з лютого-березня аеропорт розпочне повноцінне функціонування.

«Що стосується будівництва аеропорту, отримання дозволів, сертифікатів, то Укравіаслужбою заплановаа комісія, яка прибуде до Миколаєва 20 грудня. Ця комісія з’ясує всі нюанси. 17 грудня Украерорух починає обліт аеропорту. Десь 15 січня запланована друга комісія, яка все визначить. Я сподіваюся, що з 1 лютого чи з 1 березня – вже на наступний сезон аеропорт буде працювати», –  зазначив Олексій Савченко.

Крім цього, на думку голови облдержадміністрації, користувачі послуг аеропорту у Херсоні зможуть повернутися до Миколаєва. « Я хотів би привернути увагу до того, що з Херсоном ми не будемо у жодному разі конкурувати, бо клієнтопотік херсонський повернеться до Миколаєва. І приблизно 70% херсонського аеропорту сьогодні обслуговує мешканців Миколаївської області», – заявив Олексій Савченко.

Очільник області також зазначив, що у зв’язку із закриттям аеропорту в Одесі у наступному році багато людей зможуть скористатися послугами Миколаївського аеропорту.

Олексій Савченко наголосив, що наразі ведуться змістовні переговори з Туреччиною. «У мене на цьому тижні буде зустріч із послом Туреччини і з «Turkish Airlines». З МАУ (міжнародні авіалінії України) зустріч відкладаю, бо вони хочуть монополію», – сказав голова ОДА. За словами Олексія Савченка, з Миколаївщини також хочуть запровадити рейси на Харків, Львів, Київ. «Дякую всім, хто сьогодні опікується тим, що ми повинні мати інвестиційні ворота, інвестиційні двері. Через ці двері буде запроваджуватися й розвиватися не тільки інвестиції, а й туризм», – наголосив Олексій Савченко.

 

Текст и фото – Andrey Rakul

Комментарий

Комментарий