AeroVokzaL

Відкрита авіація

Air Squadron готується до приїзду в Україну

Представники британського  Клубу любителів старовинної авіації “Air Squadron” Джонатан Елвіс та Максі Гейнза, відвідали бригаду тактичної авіації Повітряного командування “Центр” на Київщині. Передусім візит пов’язаний із підготовкою до перельоту “Air Squadron” в Україну, який відбудеться у липні нинішнього року.

Передбачається, що у перельоті візьме участь близько 25 літаків різних типів періоду Першої та Другої світових воєн включаючи єдиний у світі “літаючий” Як-3, що брав участь у бойових діях. “AirSquadron” відвідають аеродроми “Львів”,“Рівне”, “Кіровоград”, “Мелітополь”, “Дар’ївка”, “Вінниця”, “Васильків” та “Бельбек”. Власне з аеродрому “Бельбек”британці планують виконати політ над містечком Балаклава в пам’ять про участь англійців у Кримській війні. Крім того, на аеродромі бригади тактичної авіації, що у Василькові, заплановано проведення спільних польотів, участь уяких візьмуть як літаки, так і льотчики обох країн.

Air Squadron— це знатна в усьому світі ескадрилья військової морської авіації Королівскихвійськово-морських сил Великобританії. Серед її засновників – член Британської королівської родини Принц Майкл Кентський на якого також очікують в Україні.

 

За матеріалами Крила України

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь