AeroVokzaL

Відкрита авіація

З початку літа з аеропорту Бориспіль збільшується кількість рейсів на найбільш популярні напрямки

kbpЗ початку літньої навігації з аеропорту «Бориспіль» збільшується кількість частот на найбільш популярні напрямки. Так, кількість рейсів до Москви збільшується з 77 до 96. Зокрема, до аеропорту «Шереметьєво» протягом тижня кількість рейсів зростає з 49 до 63 (за рахунок збільшення частот а/к Аерофлот та МАУ). До аеропорту «Домодєдово» кількість рейсів збільшується з 28 до 33 на тиждень (за рахунок збільшення частот а/к «Сибирь»).

Зростає також кількість рейсів до Санкт-Петербурга  з 23 до 28 – на цій лінії обслуговують пасажирів а/к МАУ та «Россия».
З початку квітня легше дістатися Тель-Авіва з 28 рейсів на тиждень кількість рейсів  зростає до 49.  Пасажирів на цьому маршруті обслуговують а/к МАУ (21 рейс на тиждень), El-Al (21 рейс на тиждень) та а/к Аrkia.

Більш доступним став для пасажирів «Борисполя» Лондон – 41 рейс на тиждень. До аеропорту Гетвік авіакомпанія МАУ починає здійснювати 22 рейси на тиждень (замість 7 минулої навігації), до аеропорту Хітроу а/к British Airways – 19 рейсів на тиждень (замість 7 минулої навігації).

Суттєво збільшується кількість рейсів до Амстердама – до 28 рейсів на тиждень (лінію обслуговують а/к МАУ та  KLM), Парижа – до 29 рейсів (лінію обслуговують а/к МАУ та  Air France), Праги – до 24 рейсів (лінію обслуговують а/к МАУ та  Czech Airlines), Варшави – до 20 рейсів на тиждень (лінію обслуговують а/к МАУ та LOT).

МА “Бориспіль”

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь