AeroVokzaL

Відкрита авіація

Візит у Польщу з успіхом завершено.

Вітальний прохід бомбардувальника Су-24М у супроводі двох винищувачів Су-27.
Іл-76.

19 серпня 2019 року Українські військові льотчики повернулися з польського міста Гдиня в якому проходило авіашоу “Lotos Gdynia Aerobaltic – 2019”. Українська команда, яку очолив перший заступник командувача Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін, на цей раз була представлена ​​найбільш потужним складом.


Перший заступник командувача Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін.

До групи входила найбільша кількість літаків Повітряних сил України в порівнянні з попередніми візитами. До неї увійшли як вже добре відомі іноземним глядачам військово-транспортний літак Іл-76 і два винищувачі Су-27, так і вперше був показаний надзвуковий бомбардувальник з перенною стріловідністю крила Су-24М.

Українські літаки.

Це найпотужніший ударний літак Повітряних сил України серед перебуваючих на озброєнні в даний момент. Він може нести бойове навантаження до 7,5 тонн, має можливість застосовувати керовані ракети і може виконувати політ на гранично малій висоті близько 100 метрів в режимі огибання рельєфу місцевості.

Бомбардувальник Су-24М та його озброєння.

Льотчики Су-24М.

Літак демонструвався тільки на стоянці, але привертав велику увагу глядачів.

Су-24М.


Льотну програму на літаку Су-27 демонстрував військовий льотчик з 831 авіабригади підполковник Юрій Булавка. Він показав динамічний видовищний пілотаж котрий не залишив без емоцій численних глядачів.

Юрій Булавка.


Родзинкою авіашоу польська сторона зробила зустріч прилітаючих гостей групою фотографів знімаючих з борту легкого транспортного літака, вони показали глядачам незвичайні та видовищні зйомки з висоти пташиного польоту. Юрій Булавка позував перед ними на винищувачі Су-27 слідуючи за літаком з фотографами на відстані лише кілька метрів.
Українські військові льотчики вдало виступили на авіашоу в Гдині заслуживши оплески глядачів і повернулися додому в чудовому настрої.

Аркадій Вашутін вручив подарунки Юрію Булавкі та Олександру Оксанченку.
Талісман Lucky на винищувачі Су-27.

Фото Володимир Воробйов.

Комментарий

Комментарий