AeroVokzaL

Відкрита авіація

Військово-Морські Сили України відзначають 20 річницю створення морської авіації

У Військово-Морських Силах України  відзначають 20 річницю створення  морської авіації. Основні заходи, присвячені цій події, тривають у смт Новофедорівка Сакського району АР Крим. Привітати морських льотчиків з ювілеєм прибули представники командування ВМС Збройних Сил України, районної адміністрації, ветерани, члени сімей військовослужбовців і численні гості з різних куточків країни та з-за кордону.

Виступаючи перед присутніми, тимчасово  виконуючий обов’язки командувача  ВМС віце-адмірал Сергій Єлісєєв  зазначив, що керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України  вживає рішучих заходів із відновлення  авіаційної техніки та забезпечення підготовки льотного складу. Зокрема, цього року проведені випробування і вперше в новітній історії вітчизняної морської авіації впроваджено унікальне десантне обладнання вертольота Мі-14, що значно збільшує його бойовий потенціал з десантування особового складу.

Активізовано  роботи з підтримання технічної  готовності та відновлення авіаційного  парку за рахунок виконаних капітальних  ремонтів, регламентних та контрольно-відновлювальних  робіт на літаках і вертольотах. У листопаді поточного року морські авіатори планують отримати з заводу ще один відремонтований вертоліт Ка-27.

– Останніми  роками вдалося збільшити інтенсивність  підготовки льотного складу. Після  тривалої перерви розпочато освоєння таких видів підготовки, як бойове застосування авіаційних засобів ураження по морських цілях і виконання польотів з палуби корабля. Середній наліт льотного складу збільшено до 45 годин, за останні два роки підготовлено на 1 і 2 клас 12 льотчиків і 8 штурманів, – відзначив віце-адмірал Сергій Єлісєєв.

Екіпажі літаків і вертольотів, підрозділи забезпечення Сакської морської авіаційної бригади зразково виконують визначені  завдання бойової служби у ближній  і дальній військово-морських зонах, здійснюють пошуково-рятувальне забезпечення, беруть участь у міжнародних навчаннях “Сі Бриз”, “Фарватер миру” та інших.

Кращі льотчики і техніки бригади на чолі з командиром загону майором  Олександром Сурайкіним у складі національного контингенту несуть бойову службу у центральній частині  Аденської затоки в рамках виконання операції “Океанський щит” на борту фрегату “Гетьман Сагайдачний”.

Присутні  на святі мали можливість побувати на показі авіаційної техніки морської авіаційної бригади, оглянути експозиції Музею бойової слави Новофедорівки  в Культурному Центрі та оглянути виставку моделей літальних апаратів.

Управління преси та інформації Міністерства оборони  України

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь