AeroVokzaL

Відкрита авіація

У Полтаві відзначили річницю створення бригади армійської авіації

Вісімнадцята окрема бригада армійської авіації була створена ще в лютому 2015 року на базі 215-ї авіаційної комендатури.

Першого жовтня, чотири роки тому в частині А3384 здійснив посадку перший вертоліт Мі-8МСБ-В, саме цей день став по справжньому днем народження бригади. Бригада стала четвертим підрозділом армійської авіації у складі Сухопутних військ України.

На даний час частина має на озброєнні вертольоти Мі-2МСБ, Мі-8МТ та Мі-8МСБ, Мі-24П.

На плацу частини відбулось шикування особового складу. Кращих військовослужбовці було нагороджено грамотами та нагородами.

Військовослужбовці десантної бригади за допомогою системи «Канат-1» продемонстрували безпарашутне десантування з вертольоту Мі-8МТ. Канатом вони спускаються у визначеному місці, також було показано роботу пошуково-рятувальної служби, евакуацію пораненого за допомогою гвинтокрила.

Після урочистостей кожен бажаючий зміг сфотографуватися та оглянути військову техніку та зброю. Посидіти за штурвалом вертольотів Мі-8МСБ-В та Мі-2МСБ.

Бригади виконує завдання в складі силах спецоперацій на Донеччині та Луганщині Здійснює вивезення поранених з зони бойових дій, забезпечує маневри військ, здійснює перевезення особового складу та виконує чергування в системі ППО країни.

Комментарий

Комментарий