AeroVokzaL

Відкрита авіація

Революційна форма або нове модернізоване вбрання для бортпровідників 21 століття.

2021 рік став особливим для авіакомпанії Sky Up, адже була впроваджена нова модель форми для бортпровідниць.
У світі авіації стався справжній переворот, адже замість класичних шкіряних туфель на невисокому каблуку, які так звикли бачити пасажири, дівчата взули білі кросівки, а на заміну спідниці прийшли зручні брючні костюми яскравого кольору.

Революційна форма, саме так назвали її працівники авіакомпанії, вразила не тільки шанувальників моди України, а й усього світу.
Статті про новітню форму у журналах облетіли весь світ, а саме такі країни, як: Польщу ( журнал Vogue), Німеччину ( Bussinessinsider) , Мексику ( Cosmopolitan), Велику Британію ( Reuters та BBC), Іспанію ( ABC), США (CNN) та Францію ( Euronews).

Як кажуть в компанії – концепція форми базується на образі справжньої чемпіонки – сучасної, яскравої та прогресивної дівчини, яка дбає не лише про свій охайний та модний зовнішній вигляд, але й про своє здоровʼя, адже професія бортпровідника – це постійний рух, як у небі, так і на землі. Володарка небесної професії- стійка дівчина, яка завжди готова подати руку допомоги на борту, знайти вихід із будь якої стресової ситуації та працює на командний результат.

Попередній варіант футболки

В 2023-му році авіакомпанія вирішила оновити жіночі футболки на білі поло з помаранчевою та блакитною полосками на рукавах.

Новий варіант поло

До створення модернізованої форми були залучені українські дизайнери та Frame Fashion Consultancy.

Отже, які зміни у формі ми можемо бачити:
⁃ Інноваційні брючні костюми в актуальній естетиці soft tailoring та тренчі з італійської екошкіри, створені разом із українським модним брендом GUDU. 
⁃ Комфортні кросівки NIKE Air Max 720. Завдяки своїй підошві, кросівки створюють відчуття польоту та максимального комфорту.
⁃ Шовкова хустка від бренду GUNIA Project.
Блакитний та помаранчевий колір підкреслити індивідуальність та вишуканість нової форми.

Доповнили образ також і нові зручні валізи від бренду Have A Rest.

Фото: Сергій Волошин
Текст: Яна Сосницька; Офіційні джерела SkyUp

Комментарий

Комментарий