AeroVokzaL

Відкрита авіація

Привітання командира повітряного командування “Центр”.

Командир повітрянного командування “Центр” заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Кривоножко привітав особовий склад з нагоди заснування повітряного командування.

Він зазначив “Ставши правонаступником 49 корпусу протиповітряної оборони України, особовий склад повітряного командування “Центр”, з гідністю та честю пройшов нелегкий шлях свого становлення, на долю командування випало більше 50 заходів формувань, переформувань, передислокацій та розформувань підпорядкованих військових частин та підрозділів.”

“Схиляю голову перед світлою памятю загиблих воїнів, тих хто поклав своє життя заради миру і незалежності України! Вони назавжди в наших серцях!

Нині, мало хто знає, що три роки тому, 22 січня 2015 року, воїни Зведеного загону Повітряних Сил третьої ротації, відбили наступ переважаючих сил незаконних збройних формувань у складі механізованого батальйону, посиленого танковою ротою противника. Загалом було знищено до 40 нападників, двох захоплено в полон, ворог втратив повністю знищеними два БТР-и, чотири БМП, 8 одиниць автомобільної техніки та до 10 одиниць засобів артилерійського ураження, пошкоджено 2 танки. Військові патріоти, показали свою здатність воювати з ворогом не тільки у небі, а й на землі!

Керівництво держави та Міністерства оборони України належно оцінило діяльність військовослужбовців частини. За особистий вагомий внесок у зміцненні обороноздатності держави, військовослужбовці управління та
підпорядкованих військових частин, були нагородженні державними та відомчими нагородами.”

“Всьому особовому складу бажаю міцного здоров’я, професійної навченості, досконалого оволодіння новими зразками військової техніки, натренованості, нових здобутків в ім’я рідної Батьківщини!

Слава Повітряним Силам!
Слава Україні!”

Володимир Воробйов.

Комментарий

Комментарий