AeroVokzaL

Відкрита авіація

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького відзначив першу річницю відкриття нового аеровокзалу

12 квітня 2013 року відбулось урочисте святкування 1-ої річниці відкриття нового аеровокзалу МА «Львів» ім. Данила Галицького. Цього дня окрім офіційної церемонії, на якій були присутні високопосадовці, дирекція та працівники Аеропорту, представники авіакомпаній на директори провідних українських летовищ, на гостей та пасажирів чекав музичний флеш-моб.

На початку церемонії свої привітання з нагоди першої річниці відкриття нового аеровокзалу висловив мер міста Львова, Садовий А.І. Згодом, генеральний директор Аеропорту Гонтарев Р.П. звернувся до присутніх з промовою: «Сьогодні ми вже можемо підсумувати цей рік, протягом якого разом працювали. Значно зріс пасажиропотік і ми продовжуємо розвиватись. Одне з наших завдань – залучення нових авіаперевізників. Минулого року кількість перевізників складала 23. Зараз ми співпрацюємо з різними авіакомпаніями для покращення сервісу і відкриття нових рейсів. Новий термінал дав нам можливість створити понад
300 робочих місць». Також в ході церемонії пан  Гонтарев вручив пам’ятні дипломи працівникам Аеропорту та нагородив почесними кубками авіаперевізників.

Протягом урочистої частини свої привітання з нагоди першої річниці відкриття нового аеровокзалу також висловили: Керівник Представництва Міністерства закордонних справ України у Львові Войнаровський В.А.,  Генеральний директор міжнародного аеропорту «Бориспіль» Волов А.К., Фінансовий директор Міжнародного аеропорту «Харків» Ратай О.В., президент Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації Троценко А.М.,  представники  авіакомпаній Turkish airlines, Pegasus airlines, LOT Polish Airlines, MAУ, Wind Rose, Austrian Airlines, Lufthansa,  WizzAir Ukraine, Utair-Україна та Air Arabia. Останні в свою чергу анонсували відкриття рейсу зі Львова до Шарджі з 15 вересня 2013 року, який буде виконуватись два рази на тиждень.

По завершенню урочистої церемонії на присутніх гостей, працівників аеропорту та пасажирів чекав музичний флеш-моб  у виконанні Молодіжного академічного симфонічного оркестру Львівської обласної філармонії «INSO-Львів».

Для інформації

12 квітня 2012 року у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького було введено в експлуатацію новий сучасний аеровокзал. В урочистому відкритті аеровокзалу взяли участь Президент України Віктор Янукович, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, мер Львова Андрій Садовий, голова Львівської ОДА Михайло Костюк та президент УЄФА Мішель Платіні.

YouTube Preview Image

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь