AeroVokzaL

Відкрита авіація

Аеропорт «Львів» відзначив переможців фотоконкурсу до Дня авіації України та відкрив фотовиставку кращих робіт у Терміналі

28 серпня 2014 року, напередодні Дня авіації України, Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького нагородив переможців фотоконкурсу присвяченого цій події. У конкурсі, що тривав близько місяця на сторінці Аеропорту в «ФейсБуці», було представлено роботи понад 20 фотографів та споттерів зі США, Молдавії та різних куточків України, які були учасниками весняного «Споттінгу з філіжанкою кави» у львівському аеропорту. Переможців конкурсу визначили користувачі соціальної мережі «ФейсБук».

За результатами голосування найбільшу кількість «лайків» здобули фотографії Романа Голуба – 29 «лайків», Володимира Мороза – 24 «лайки» та робота споттера із Молдавії Доріна Плугара, що сподобалася 22 користувачам соцмережі. Переможці отримали з рук Виконавчого директора Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького В’ячеслава Чеглатонєва сувеніри з символікою Аеропорту.

Споттінг у Львові – як це було

Переможцем у номінації за краще фото літака авіакомпанії «Турецькі авіалінії», став Анатолій Бойченко, який отримав набір брендованої сувенірної продукції від авіакомпанії.
На фотографіях споттерів представлено роботу різних служб Аеропорту, членів екіпажів повітряних суден, емоційні миттєвості зустрічі та проводжання пасажирів у терміналі та традиційні для споттерського руху фотофіксації злітно-посадкових операцій літаків.
Кращі роботи конкурсу зібрані у виставці, що триватиме близько місяця у Терміналі «А»ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» в зоні вильоту і буде доступною як для пасажирів, що здійснюють авіамандрівку через львівський аеропорт, так і для відвідувачів летовища.

IMG_1909
IMG_1926

IMG_1899

IMG_1906

ДП “Міжнароний аеропорт” Львів” ім. Д. Галицького

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь