AeroVokzaL

Відкрита авіація

Літак Ан-26 “Віта” успішно евакуював постраждалих у ДТП в Білорусі українців (оновлено)

Сьогодні, 6 серпня 2013 року, на аеродромі “Шкільний” під Одесою здійснив посадку реанімаційно-операційний літак Ан-26 “Віта” Повітряних Сил ЗС України, яким було успішно евакуйовано з Білорусі п’ятьох українських громадян, важко  травмованих внаслідок ДТП наприкінці минулого тижня поблизу районного центру Орша у Вітебській області.

Під час перельоту комплекс медичних заходів з метою безпечного транспортування постраждалих здійснювала бригада військових медиків Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, очолювана підполковником медичної служби В’ячеславом Кондратюком.

В аеропорту з метою надання психологічної допомоги та підтримки на українських громадян чекали рятувальники та психологи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області. У супроводі фахівців ДСНС постраждалих з дотриманням усіх заходів безпеки та медичних вимог перемістили до автомобілів медицини катастроф та відправили до місцевих закладів охорони здоров’я для подальшого лікування.

YouTube Preview Image

Як повідомив керівник бригади військових медиків Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону підполковник медичної служби В’ячеслав Кондратюк, стан хворих, зважаючи на важкість травм, не дозволяв  транспортувати їх на Батьківщину звичайним літаком. Вони потребували постійного медичного супроводу та медичної допомоги, які можна було забезпечити лише з допомогою літака Ан-26 “Віта”.

– Політ тривав понад дві години. Усі п’ятеро хворих зі скелетними, черепно-мозковими, абдомінальними травмами, ураженнями легеневої системи перенесли переліт добре, без погіршення стану здоров’я, – повідомив підполковник медичної служби В’ячеслав Кондратюк. – Четверо українців, які знаходяться у важкому стані, транспортували лежачи, біля них постійно чергував медичний працівник. Ще один постраждалий, який може самостійно пересуватися, провів політ сидячи.

Також військовий медик висловив задоволення проведеним білоруськими колегами комплексом заходів зі стабілізації стану постраждалих, якістю та рівнем їх підготовки їх до перельоту.

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь