AeroVokzaL

Відкрита авіація

Курсанти ХНУПС у 831 бригаді.

Володимир Воробйов.
У 831 бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України розпочалася тринажна підготовка курсантів льотного факультету Харківського національного іверситету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Навчальною програмою передбачено теоретичне вивчення бойового застосування літака-винищувача Су-27 та набуття досвіду використання бойового обладнання літака під час практичних занять.

Старший викладач кафедри льотної експлуатації та бойового застосування літаків Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба підполковник Сергій Рудаков розповів – “Ми звертаємо особливу увагу курсантів до того, наскільки важливим є отримання не лише теоретичних знань у вузі, але й отримання практичних навичок під час тренажної підготовки в авіаційній бригаді. Вкрай корисним є «живе» спілкування з льотним складом, який виконує завдання за призначенням на літаках-винищувачах Су-27, з інженерно-технічним складом, який обслуговує цю авіаційну техніку.”

В кабінах бойових літаків курсанти знайомляться із порядком виконання запуску та опробування систем літака, порядком роботи з обладнанням кабіни при виконанні польотів в зону на складний пілотаж. Особлива увага приділяється відпрацюванню дій льотчика під час виникнення особливих випадків в польоті.

Останнім часом курсанти льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходять інтенсивну підготовку для найшвидшого освоєння бойових літаків.

 

Фото – лейтенант Світлана Борисова.

Комментарий

Комментарий