AeroVokzaL

Відкрита авіація

Аеропорт «Бориспіль» включено до реєстру ІАТА як аеропорт, який відповідає міжнародним стандартам якості у забезпеченні послуг наземного обслуговування

kbp26 лютого 2013 року аеропорт «Бориспіль» внесено до реєстру обслуговуючих компаній світу як постачальника послуг з наземного обслуговування, який відповідає стандартам якості та безпеки відповідно до міжнародних вимог ІАТА (Міжнародної асоціації повітряного транспорту).
Цей сертифікат свідчить про експлуатаційну безпеку наземного обслуговування, яке надається силами власних підрозділів головного аеропорту України, зокрема, послуг з обробки багажу, обслуговування та завантаження повітряних суден, руху повітряних суден по аеродрому, обробки вантажів та пошти, організації та системи управління.
Сертифікація ISAGO у подальшому сприятиме зменшенню загальної кількості аудитів, що дозволить авіакомпаніям оперативно приймати рішення про замовлення послуг сертифікованого оператора. Відтепер авіакомпанії світу мають можливість розпочати співпрацю із аеропортом «Бориспіль» без попереднього аудиту авіаперевізника.
Аудит на відповідність стандартам ISAGO проводився незалежними та спеціально підготовленими кваліфікованими аудиторами.

МА  “Бориспіль”

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь