AeroVokzaL

Відкрита авіація

Українські миротворці другої ротації в ДР Конго успішно завершили виконання завдань місії ООН та повернулися додому

11 серпня, о 03.00 до міжнародного  аеропорту “Львів” імені Данила  Галицького прибули 135 українських  миротворців другої ротації 18-го  окремого вертолітного загону  Місії ООН у Демократичній  Республіці Конго на чолі із заступником командира загону підполковником Володимиром Партикою.

Після приземлення та проходження процедур прикордонного  і митного контролю, військовослужбовців  зустріли командир 13-го армійського  корпусу Сухопутних військ ЗС України  генерал-лейтенант Ігор Колесник та начальник армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Володимир Пістрюга, а також більше сотні рідних та близьких миротворців.

Виступаючи перед прибулими  з вітальним словом генерал-лейтенант  Ігор Колесник подякував миротворцям за службу та висловив переконання в тому, що отриманий досвід знадобиться їм у подальшій військовій службі.

– За останні вісім  місяців ви внесли чималий вклад  не лише у підняття іміджу Збройних Сил України, нашої держави, а  й авторитету Місії ООН загалом. Не дарма командири іноземних контингентів у ДР Конго та керівництво й персонал Місії ООН високо цінують ваш високий професіоналізм та відповідальність за виконання доручених завдань. З вашим успішним поверненням на Батьківщину ми сьогодні розпочинаємо чергову, третю ротацію 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, який виконує завдання у Місії ООН у ДР Конго.

По завершенню виступів та швидкоплинних зустрічей із рідними  та близькими миротворці вирушили до однієї з військових частин 13-го армійської корпусу в місті Самборі, Львівської області, на базі якої вони впродовж визначеного терміну пройдуть  медичний огляд та комплексне медичне обстеження, після чого роз’їдуться по своїх військових частинах, а згодом – у чергові відпустки до родин.

Загалом за час ротації  українськими миротворцями було виконано 422 польоти, а загальний наліт  склав майже 700 годин.

Цього ж дня, на базі 7-го полку армійської авіації, що у Новому Калинові, Львівської області відбулися  урочисті проводи миротворців 3-ї ротації у ДР Конго.

За словами командира 13-го армійського корпусу генерал-лейтенанта Ігоря Колесника підготовка особового  складу пройшла на високому рівні, загін  до виконання завдань готовий.

– Сьогодні ми відправляємо третю ротацію в ДР Конго. Цей контингент виконуватиме такі ж самі завдання, як і попередня ротація, однак роботи в них побільшає, так як до складу авіатехніки включено ще два транспортно-бойові вертольоти Мі-8, що відповідно, дозволить збільшити внесок українців у справу захисту миру у цій країні.

Сьогодні, 12 серпня, о 06.00 більше 230 миротворців нової ротації з міжнародного аеропорту “Львів” відлетіли до Міжнародного аеропорту Кігалі, Республіка Руанда, потім автомобільним транспортом їх буде доставлено до Демократичної Республіки Конго.

Управління преси та інформації Міністерства оборони  України

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь