AeroVokzaL

Відкрита авіація

Спроба рейдерського захоплення частини території військового об’єкту в Одесі.

Володимир Воробйов.

Як повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ сьогодні, в Одесі, близько 08.45, невідомі особи, близько 40 чоловік в балаклавах здійснили спробу рейдерського захоплення частини території війського обєкту, який є власністю Міністерства оброни України. Невідомі особи, які позиціонують себе як представники Торгово-розважального. центру «CITI CENTER» частково демонтували огорожу військової частини А3571, та здійснили вивіз військового майна в невідомому напрямку. На місці події працює військова служба правопорядку та військова прокуратура Південного регіону України, представники повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України.

https://www.facebook.com/kpszsu/?hc_ref=ARQVm17LMdylqx-D54ODgBwPwXL5YQsGM-3Es9h3FjXk9H9jler2mziNiRNjHm4Jti8&fref=nf

ВАЖЛИВО!!!

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служи.
Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

Комментарий

Комментарий