AeroVokzaL

Відкрита авіація

“Rapid Trident – 2017”

Володимир Воробйов.

20 вересня відповідно до плану проведення українсько-американських командно-штабних навчань “Rapid Trident – 2017” на Хмельниччині, на базі військового аеродрому Бригади Тактичної Авіації імені Петра Франка відбулася практична фаза авіаційної компоненти навчань.
Зокрема, два військово-транспортні літаки Ан-26 зі складу Повітряних Сил Збройних Сил України та американьський С-130J “Супер Геркулес” виконали десантування вантажів в інтересах Сухопутних військ та Сил спеціальних операцій в районі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що  дислокується на Львівщині.

Старший національний представник авіаційної компоненти навчань полковник Сморжанюк В.П. зазначив, що український транспортний літак Ан-26  вранці виконав переліт зі Старокосьтянтинова до Львова, там завантажив умовне озброєння та спорядження для підрозділу Сил Спеціального  Призначення Збройних Сил України і десантував парашутним методом у визначеном районі.

Впродовж тижня американські військові льотчики та інженерно-технічний персонал проводили для своїх українських колег теоретичні та практичні заняття з методики кріплення, перевезення і десантування та заходів безпеки.

Ми спільно відпрацювали весь алгоритм роботи участі військово-транспортної авіації в умовах максимально наближенних до бойових, який  використовується в країнах НАТО – розповів офіцер ВПС США Тод Морган.

Дякую Бригаді Тактичної Авіації імені Петра Франка.

Літаки Ан-26 зі складу Повітряних Сил Збройних Сил України.

Майор Кімберлі Гоук відповідала на питання журналістів.

Старший національний представник авіаційної компоненти навчань полковник Валерій Сморжанюк.

Американьський військово-транспортний літак С-130J “Супер Геркулес”.

Фото Володимир Воробйов.

Комментарий

Комментарий