AeroVokzaL

Відкрита авіація

Миротворці нової ротації 56-го окремого вертолітного загону ЗС України Місії ООН у Ліберії заступили на чергування на майданчику Грінвілл

12 лютого на майданчику Грінвілл заступили на чергування одним вертольотом Мі-8 та двома Мі-24 миротворці 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України Місії ООН у Ліберії 18-ї ротації.

Раз у два тижні на дану територію африканського континенту, що знаходиться за 230 км від основного місця дислокації 56-го ОВЗ, відряджаються понад 20 миротворців, які здійснюють патрулювання кордону Ліберії з Кот-д’Івуаром, перевезення особового складу та спостерігачів Місії ООН та доставку вантажів до важкодоступних населених пунктів.

– Заступання на чергування нової ротації на майданчик Грінвілл проводилося у два етапи, – зазначив командир 56 окремого вертолітного загону Збройних Сил України Місії ООН у Ліберії 18-ї ротації полковник Петро Пліс. – Спочатку з основного місця дислокації українських воїнів на місце було відправлено пару вертольотів Мі-24, згодом – Мі-8 з провізією та особовим складом, котрий замінив миротворців із 17-ї ротації.

Напередодні вильоту для даної групи військовослужбовців провели інструктаж: керівництво загону розповіло, на що звертати особливу увагу, та зупинилося на дотриманні заходів безпеки. Окремо розглянули особливості виконання польотних завдань у відриві від загону.

Старшим над миротворцями на Грінвіллі призначено начальника групи планування застосування авіації – заступника командира 56 окремого вертолітного загону підполковника Олександр Широкопояса.

Разом із військовослужбовцями на Грінвілл вилетіли представники оперативної групи. Головною метою їх перебування на Грінвіллі було вивчення стану справ у підрозділі, огляд місць зберігання озброєння, боєприпасів, спеціальної техніки, побутових умов проживання та надання допомоги під час заміни особового складу двох ротацій, у разі потреби.

МОУ

Комментарий

Комментарий

Залишити відповідь